Багами "як після апокаліпсису". Відкриті труни на кладовищах, загиблі та зниклі безвісти

Після руйнівного урагану Доріан, Багами нагадують руїни апокаліпсису. Близько 2,5 тисяч людей були зареєстровані як зниклі безвісти. Понад 13 000 будинків знищено.

Близько 2,5 тисяч людей зникло безвісти, заявив у середу речник Національного агентства з питань кризових ситуацій Карл Сміт, підкресливши, що ця цифра не включає жителів у притулках для надзвичайних ситуацій та тих, хто втік до США.

Тисячі людей досі перебувають у евакуаційних центрах. У гуртожитку в Нассау їх понад 2000. Імміграційні органи США повідомили, що щонайменше 4000 багамців приїхали до США, шукаючи притулку від руйнівної стихії.

Влада підтверджує, що загиблих від урагану від Доріан зараз 50, ця цифра може збільшитися. Невідомо, скільки жертв досі перебуває під завалами будівель. Близько 13 тисяч будинків було пошкоджено або повністю знищено. Понад 70 тисяч людей залишилися бездомними.

Фотографії з Багамських островів показують пошкоджені будинки і навіть кладовища з трунами, які вимило з під землі. Представники гуманітарних організацій характеризують Багамські острови як повністю зруйновані.

 - Це тотальна катастрофа. Все знищено, як після апокаліпсису, - повідомляє Лія Хед-Ригбі з місцевого гуманітарного підрозділу.

Жоден житель Багамських островів ніколи не бачив нічого подібного, заявив прем'єр-міністр Багамів Губерт Мінніс у телевізійній промові. В умовах такої руйнівної та жорстокої сили, як довів Доріан, багамські жителі виявили виняткову стійкість і мужність - додав він.

Доріан, потужний ураган, під час якого швидкість вітру досягала 350 кілометрів на годину, прийшов на узбережжя Багам на межі серпня та вересня. Він досяг найвищої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона. Його охрестили як "найжорстокіший ураган в сучасній історії". Доріан спричинив величезні повені, які завдали ще більших руйнувань.

новини багами ураган дориан