Коронавірус вже підібрався до України.

На даний момент весь світ уважно дивиться за подіями в Китаї. Цілі міста, кожне з яких населене мільйонами людей - перебуває в жорсткому карантині.
Люди не виходять на вулиці, в супермаркетах пустіють полиці з продуктами, весь світ б’є на тривогу. І вже остання новина яка налякала всіх українців - коронавірус вже в Мінську.

Коронавірус донедавна був тільки невеликою локальною проблемою невідомої провінції Китаю. Але швидкість його поширення та летальність, почали серйозно хвилювати не тільки Китай, але і весь інший світ.

Від кількох хворих на продуктовому ринку Уханя, до декілька сотень вже в 5 країнах світу. І кожного дня ми чуємо тільки все нові підозри та інфікованість, з Індії, Саудівської Аравії і тепер Білорусії.

Вчені погано дослідили його, поки ясно тільки одне - цей гібрид виник як наслідок мутацій вірусів летючих мишей та змій. І тепер почав вражати людина та передаватись від однієї до іншої.

Китай вживає максимальних заходів в боротьбі з загрозою, теплові сканери, повна дезінфекція вулиць, але вірус вже поширився та територію Японії, Кореї, Таїланду та Росії. А зараз і Білорусь.

Вірус прийшов через Росію і дістався Мінська за різними даними від двох до трьох днів назад. Жінка, яка має підозру на хворобу лежить в одній з лікарень під пильним наглядом лікарів.

 

вірус коронавірус