Народила 44 дитини. Все через рідкісне генетичне захворювання

Маріам Набатанзі 40 років і вона є матір'ю 44 дітей. Кожна її вагітність закінчилася народженням декількох дітей, адже жінка страждає від рідкісного генетичного захворювання.

Маріам Набатанзі родом з Уганди. Коли їй було 12, вона вийшла заміж за чоловіка, який був на 28 років старшим від неї. Дівчина була не єдиним його вибором - 40-річний вже мав кількох дружин, з якими виховував кількох дітей. Після кількох місяців шлюбу підліток завагітніла і народила близнюків.

Кожна наступна вагітність була численною і закінчувалася народженням кількох дітей. У 23 роки жінка була матір'ю 25 дітей. У той час вона попросила допомоги у місцевого лікаря, бо не хотіла знову народжувати дітей. Після досліджень виявилося, що Маріам Набатанзі страждає від рідкісного генетичного захворювання, пов’язаного з порушеннями овуляції. Її організм виробляє занадто багато яйцеклітин під час овуляції. За словами лікаря, будь-яке лікування може бути трагічним для жінки і навіть може вбити. "Це генетичне захворювання призводить до гіперовуляції, яка вивільняє багато яєць за один цикл, що значно збільшує ймовірність народження близнюків або трійнят", - сказав доктор Чарльз Кігунду, гінеколог лікарні Мулаго в Кампалі.

Понад три роки тому жінка востаннє завагітніла. Народилися мертві близнюки. Жінка, яка працює перукарем, залишилася наодинці з 44 дітьми - чоловік залишив її наодинці з усім потомством. Як повідомляє News.com.au, родина живе в складних умовах - діти разом сплять на матрацах або на землі. Двоє найстаріших (по 23 роки) працюють і фінансово допомогають матері, але цього недостатньо. Щоб годувати всіх дітей, жінка щодня готує майже 25 кг кукурудзи