Новобудови на порталі «Вдома» - Що потрібно знати при покупці новобудови?

Розділ «Новобудови» надає Вам можливість купити собі нову квартиру від забудовника у Львові.

Ви можете фільтрувати новобудови https://vdoma.online/ не тільки по місту, але і по цінах, розташуванню, за назвою житлових комплексів, а також можете фільтрувати новобудови за назвою забудовників - для цього достатньо ввести в відповідному полі пошуку нових будівель назву будівельної компанії і натиснути кнопку "Підібрати".

У кожній презентації Ви можете ознайомитися з рейтингом житлових комплексів, почитати і залишити відгук про новобудову і забудовника, побачити планування майбутніх квартир, ціну за квадратний метр, розташування об'єктів на карті. Крім того, в більшості описів ЖК ми даємо інформацію про забудовників та інших житлових комплексах цих компаній. Команда порталу нерухомості Вдома уважно відстежує кожен новий проект, ціни на квартири та іншу інформацію. В каталозі надається найбільший вибір первинної нерухомості Львову. Переваги покупки новобудов від забудовникаНе секрет, що купити квартиру в новому будинку бажає практично кожен українець. Купівля квартири від забудовника має ряд значних переваг: в новій квартирі ніхто не жив, нові комунікації і оздоблення, термін експлуатації нового будинку вище, ніж у вторинного житла. Купівля квартири в новому будинку може бути дуже вигідною, тому що продаж житла від котловану відбувається за заниженою ціною, а чим ближче до здачі будинку експлуатацію, тим вище ціна за метр і шанси інвестора на продаж квартири за вигідною ціною. Відразу після здачі в експлуатацію - ціна на житло злітає на 15-20%. Купівля нової квартири від забудовника гарантує відсутність проблем з попередніми власниками квартири, що часто трапляється на вторинному житло.

Але є у новобудов і свої недоліки і ризики, до яких потрібно бути готовим будь-якому покупцевіУ більшості будинків знадобляться додаткові значні витрати на ремонт, іноді складові до 30% від вартості нової квартири.Якщо будинок ще будується, великі ризики, пов'язані з перспективою завершення будівництва. Надійність забудовника - один з найважливіших факторів, які потрібно враховувати в ухваленні рішення про покупку квартири на первинному ринку. В каталозі забудовників на нашому сайті є інформація та відгуки про забудовників, готових і споруджуваних об'єктів цих компаній і багато іншого.