Протягом 4 років дівчина писала SMS своєму покійному батькові. Нарешті вона отримала відповідь

Незвичайну історію описав веб-сайт "Метро". 23-річна американка протягом чотирьох років майже щодня описувала своє життя у текстових повідомленнях, що надсилалися на номер телефону її померлого батька. Коли вона отримала відповідь безпосередньо перед четвертою річницею його смерті, то була шокована.

Честіті Паттерсон з Ньюпорта, штат Арканзас, майже щодня писала смс покійному батьку. Це була для неї свого роду терапія. 23-річна розповідала йому про своє життя в них.

У повідомленні з нагоди четвертої річниці смерті батька вона написала, що "оскільки я втратила батька, немає дня, щоб я за ним не сумувала". Вона розповідає про те, як перемогла рак, закінчила школу з відзнакою та про кохання, яке закінчилося для неї розбитим серцем. Дівчина також писала про свої дилеми, в т.ч. що "дітей досі немає" і "боїться шлюбу". Вона зізнається, що їй не вистачає батька, який скаже, що "все буде добре".

Однак її повідомлення підтримуються в позитивному і теплому тоні. "Я знаю, що ти би пишався жінкою, якою я стала. Я просто хотіла б сказати, що люблю тебе і дуже сумую за тобою". - закінчує своє повідомлення Паттерсон.

Честіті була шокована, коли вона отримала відповідь. "Привіт, дорога, я не твій батько, але я отримував усі твої повідомлення протягом останніх 4 років", - починалася несподівана  смс. Автор також написав, що його звали Бред, і він сам втратив дочку в серпні 2014 року в автокатастрофі.

"Ваші повідомлення підтримували. Коли ви пишете мені, я знаю, що це повідомлення від Бога", - написав чоловік. "Мені шкода, що ти втратила таку близьку людину. Але всі ці роки я слухав тебе, спостерігав, як ти ростеш і про що переживаєш. Я роками хотів написати тобі, але не хотів розбивати твоє серце", - пояснив він.

Бред написав Честіті, що вона "надзвичайна жінка". "Дякую за ваші щоденні повідомлення. Ви нагадуєте мені, що Бог існує і що я не винен, що моя маленька донька пішла... Все буде добре, щодня йдіть вперед і сяйте світлом, яке вам дав Бог. Мені шкода. що ти пройшла через це, але якщо це тебе втішить, то знай, що я дуже пишаюся тобою! " - написав чоловік у повідомленні.