Сальвіні спричинив хаос у політиці, щоб захопити владу?

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте несподівано подав у відставку. Перш ніж це сталося, він звинуватив віце-прем'єр-міністра Маттео Сальвіні у тому, що він спричинив урядову кризу, яка призвела до дострокових виборів.

Сальвіні навіть не заперечував подібних звинувачень, а найголовніше – за результатами опитування його партії піднялася на високий рівень і він більш ніж удвічі більший за результат виборів 2018 року.

Політика і ведення бізнесу хоча і частково відділені одне від одного, проте політика регулює бізнес, а він в свою чергу впливає на політику. Іноді під час ведення бізнесу можуть знадобитися додаткові послуги, які ви зможете знайти тут https://ctrlservice.ru/services/control-mystery-shopper. Шкода, що в політиці не можна замовити нату послугу як "таємний покупець", проте в демократичних справах з подібними функціями справляються журналісти.

Відбулися значні зміни в італійській політиці, все завдяки рішенню прем'єр-міністра Джузеппе Конте, який подав у відставку. Конте подав свою заяву про відставку президенту Серхіо Матареллі незабаром після того, як у парламенті відбулися дебати про урядову кризу.

У короткому повідомленні записці з кабінету президента Італії стало відомо, що Серхіо Маттарела прийняв відставку прем'єр-міністра, але попросив, щоб він і уряд подбали про поточні справи, поки криза не буде вирішена.

Плутаниною можна назвати превентивний рух Джузеппе Контего, спрямований на віце-прем'єр-міністра Маттео Сальвіні, лідера Північної ліги. 9 серпня Сальвіні подав клопотання про недовіру проти глави уряду, але 20 серпня він відкликав його.

Коли відбулися дебати, Конте, з'явившись в другій половині дня в Сенаті, звинуватив Сальвіні у свідомому чи безвідповідальному спровокуванні кризи, що призвело до більш ніж подвійного зростання популярності його партії на виборчих дільницях, що у разі близьких виборів призведе до захоплення влади.

Підтримка Північної ліги останнім часом піднялася до 38 відсотків, тоді як на виборах 2018 року вона становила 17,37 відсотка. голосів. Цікаво, що Маттео Сальвіні частково підтвердив ці звинувачення.

- У цій залі є жінки і чоловіки, всі вони мають свободу вибору. Хто ж боїться пройти виборчу перевірку нації, це не вільна людина, - зазначив лідер Північної ліги.

Тепер президент Матареллі розпочне переговори про створення нового уряду - процес почнеться найближчим часом. Президент Італії спочатку зустрінеться з главами обох палат парламенту та представниками менших політичних груп. Після цього Матареллі прийме делегації від великих політичних партій. Звідси випливає, що вже наступного тижня він може доручити комусь місію формування уряду.

На думку італійських експертів, незабаром може бути сформований коаліційний уряд Руху 5 зірок та лівих угруповань на чолі з Демократичною партією. Вони не виключають створення цільового уряду, який навесні наступного року прийме закон про бюджет та візьме участь у виборах.

Италия Сальвини