Шістнадцять собак на залізничному вокзалі. Чотириногі взяли участь у незвичайній сесії

Не бракує благодійних акцій, спрямованих на допомогу тваринам. В деяких з них беруть участь самі чотириногі, завдяки яким створюються унікальні проекти.

Британське агентство SWNS повідомило про благодійний календар, створений за ініціативою Енни Маллінз. Всього у фотосесіях взяли участь 26 собак, зокрема представники породи Золотистий ретрівер. Саме ці чотириногі позували у 13 різних місцях у Барнесі, що на південному заході від Лондона. Увагу користувачів Інтернету особливо привернула фотографія, на якій зображено 16 собак, які чекають поїзда на одній із станцій. Фото з’явилося в соціальних мережах, де ним поділилися понад 30 тисяч разів. Користувачі додавали смішні підписи, і цікавилися, який поїзд чекають чотириногі.

Ще одна фотографія, прикріплена до календарів, показує двох собак на "побаченні" у кінотеатрі, а інша фотографія - репродукція культової обкладинки альбому The Beatles. Цього разу тварини пройшли через пішохідний перехід, але для британців, які пишаються командою з Ліверпуля, відсилка очевидна. Календар ще не завершений, але він, безумовно, сподобається власникам собак.

милі собаки смішні собаки собаки на вокзалі