Який автонавантажувач купити?

Покупка навантажувача це завдання з легких, оскільки вибір дуже великий, а моделей багато.

Всі навантажувачі виглядають красиво і чудово, але як вибрати правильне обладнання, якщо навіть не знаєш, що це таке? Ви, напевно, чули таке слово не раз, але не знаєте його точного значення. Якщо ж ви уже все знаєте про ці механізми, то можете переходити за посиланням і вибирати модель denor-service.com.ua.

Якщо ви бачите транспортний засіб з характерними виделками спереду, який використовується для підйому вантажів на піддоні та транспортування їх до зазначеного місця, то це і є автонавантажувач. Хоча правильніше його буде називати вантажівка з механічним підйомним приводом, але так довше. Це спеціалізовані моторизовані колісні транспортні засоби, які часто використовуються на складах. Ви можете мати справу з дизельними або електричними навантажувачами. 

На початку ви повинні знати, що при виборі навантажувача його максимальна потужність є далеко не останнім критерієм. Хоча це було б найкраще, але на жаль ні.

Не менш важливим є:

приводний блок

шини

кошторисні поточні витрати

Найважливіший критерій - це привід для навантажувача. Ви можете зіткнутися з моделями, оснащеними дизельними, бензиновими, бензиновими двигунами з установкою CNG або LPG.

Вам неодмінно сподобається той факт, що дизельні навантажувачі мають знижений попит на пальне. Вони мають високий момент крутіння, і тому дуже добре працюють навіть у самих екстремальних умовах. Однак у порівнянні з бензиновими двигунами вони ламаються частіше, складніші в обслуговуванні і дорожчі.

Якщо це вас відштовхнуло, то ми пропонуємо вам електричний навантажувач, який ідеально підходить для харчової промисловості. На жаль, його недоліком є те, що він потребує частої зарядки, яка зазвичай займає від 4 до 8 годин.

Якщо ви є власником відкритого вантажно-розвантажувального простору, то найкращим для вас буде вантажівка з бензином або зрідженим газом. Однак, якщо мова йде про шини, ви можете сміливо залишати шини, встановлені виробником. Однак пневматичні шини також є цікавим варіантом. Вони усувають вібрації і забезпечують хороше зчеплення. Їх ціна не висока.

Позашляхові навантажувачі випускаються такими компаніями, як: Manitou, Ausa, Clark, JCB та ін. Вони призначені для швидкого руху по нерівній землі. Ми говоримо тут про такі місця, як: будівельний майданчик, пилорама, ферма чи верфі. Вони перевозять важкі навантаження, які мають великі розміри, для них не є проблемою навіть проїзд по багнюці.

Позашляхові навантажувачі впораються навіть з найвибагливішими завданнями завдяки спеціально адаптованій конструкції та дуже високій потужності. Вони забезпечують комфорт та ергономічність. Всі навантажувачі для поганої місцевості мають точний центр ваги та позашляхові шини. Вони ідеально підходять для роботи на відкритому повітрі в абсолютно будь-яких умовах.

автонавантажувачі автонавантажувач для складу автонавантажувач для відкритої місцевості