За минулу добу в Україні зареєстровано ще 120 випадків коронавірусу

В Україні загалом вже 669 випадків COVID-19.

Про це сьогодні, 1 квітня, на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

В Україні загалом вже 669 випадків COVID-19.

Про це сьогодні, 1 квітня, на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він зазначив, що найбільшу кількість випадків за минулу добу зареєстровано в місті Києві - 27, і в Тернопільській області - 20 випадків. Також більше 10 нових випадків є в Чернівецькій і в Івано-Франківській областях.

При цьому 10 осіб одужали, а статистика летальних випадків зросла до 17, з них 4 зафіксовано за минулу добу.

«Якщо говорити про летальні випадки, потрібно акцентувати, що сьогодні в статистику летальних випадків коронавірусної хвороби потрапляють всі люди, у яких ми діагностували коронавірус. Це не означає, що у всіх 17-ти випадках коронавірус привів до летального результату, оскільки, аналізуючи кожен конкретний випадок, ми відстежуємо, що смерть відбувається через інших причин. Тому на сайті МОЗ найближчим часом ми покажемо детальну розбивку по кожному з цих 17-ти випадків, але звертаємо увагу, що найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих з цукровим діабетом », - розповів Ляшко.

Головний санітарний лікар ще раз звернув увагу на те, що люди похилого віку, сьогодні знаходяться в основній групі ризику.

«Тому захист цих людей - це наша з вами спільна відповідальність. Ми повинні їх ізолювати на період карантину і не допустити їх інфікування, оскільки в цій групі ризику найбільш важкий перебіг захворювання і найбільша кількість летальних випадків. І це статистика не тільки по Україні, але і по всьому світі», - підкреслив Ляшко.