Плавання під час вагітності має багато переваг. Чому варто купатися під час вагітності?

Купання під час вагітності - це ідеальне розслаблення і відмінна підготовка до пологів. Ви можете плавати в басейні і відвідувати заняття для вагітних або «приймати ванну» в морі або озері, але тільки якщо ваш лікар не бачить ніяких протипоказань.

Якщо ви подумали про різні нюанси, пов'язані з майбутньою дитиною, наприклад, про гіпоалергенні дитячі суміші https://moregoods.com.ua/, то можете сміливо подумати і про розслаблене плавання.

Плавання під час вагітності так популярно, тому що воно має тільки переваги. З одного боку, просто поринувши в воду, ви відчуєте себе розслабленим, з іншого це принесе полегшення перевантаженим суглобам і зміцнить м'язи.

Плавання під час вагітності дозволяє підвищити м'язову витривалість, одночасно звільняючи суглоби. Це дуже важливо для вас, тому що під час вагітності під впливом гормонів зв'язки розслабляються, так щоб кістки тазу могли розширюватися під час пологів. Вправи в воді забезпечують безпеку суглобів. Всім відомо, що дитина служить чималим вантажем для організму матері.

Вам не потрібно плавати в класичному сенсі, щоб оцінити благотворний вплив води на ваше тіло. Спокійно лежачи на воді, ви розслабляєте м'язи хребта, і це допомагає усунути ниючі болі в спині. Прогулянка уздовж берега - відмінне тренування для вашої системи кровообігу. Поки ще дитина не народилася і вам не потрібно думати про памперси і дитячі суміші, можна дозволити собі розслабитися і полегшити своє самопочуття.

Під час вагітності в організмі накопичується більше рідини, у вас більш рідка кров, а кровоносні судини стають більш проникними - все це сприяє набряклості. Вода під час купання, м'яко стискаючи кровоносні судини, покращує кровообіг і приносить полегшення опухлим ногам. Також це регулює рівень цукру в крові, що особливо важливо, якщо у вас діабет або ви схильні до ризику цього захворювання. Вправи в воді дозволяють підтримувати правильну вагу і швидше повертатися в форму.

Вам варто пам'ятати, що займатися краще в басейні, адже при наявності алергії вона може проявитися в річковій воді, тому варто подумати про себе і дитину. Крім того, варто бути готовим купувати їй гіпоалергенні дитячі суміші, якщо алергія передасться і дитині.

У вашому стані ви можете плавати в будь-якому стилі, крім метелика (сильний удар по животу від води може викликати скорочення матки і завдати шкоди дитині). Плавайте повільно, контролюючи своє дихання, поки не відчуєте втому. Налаштуйте свій стиль і дистанцію під свої власні можливості, які змінюються з розвитком вагітності.

Плавання в басейні є найпопулярнішим, в багатьох центрах навіть є спеціальні заходи для вагітних. Якщо ви здорові, ви також можете спокійно плавати в морі або озері (звичайно, дотримуючись певних правил). Плавання в річці не рекомендується вагітним жінкам ще й через те, що їх забруднення важко контролювати і, як правило, воно вище, ніж в інших водоймах, а звідси великий ризик заражень і алергії.

плавання вагітність гіпоалергенні дитячі суміші десткие смеси гипоаллергенные детские смеси дитячі суміші