Сімейний адвокат - помічник, який захищає ваші права

Досить часто може здаватися, що в сімейних тяжбах не обов'язково потрібна третя сторона при вирішенні суперечок та конфліктів.

Але за обопільною угодою не завжди виходить вирішити всі питання. Особливо якщо це стосується розлучень. Суперечки з приводу майна, нажитого в шлюбі, аліменти, питання майбутнього виховання дітей - ці та інші питання часто може допомогти вирішити лише розлучення через суд disua.com.ua і сімейний адвокат.

Коли йде розлучення через суд, основні неприємні для клієнта моменти і наслідки бувають в тих випадках, коли вони намагалися обійтися під час розлучення власними силами, не звертаючись перед цим за юридичними консультаціями, які їм міг би надати хороший сімейний адвокат.

Звичайно, розлучення досить часто важко переноситься в емоційному плані і буває, що руки вже опускаються. Але не варто пускати все за течією, адже крім самого розірвання шлюбу, існує ще велика кількість випливають з нього суперечок, в тому числі участь у вихованні дітей, розділ майна, фінансові питання, обмеження або позбавлення батьківських прав та інші моменти.

Якщо між людьми, які розлучаються, існує серйозний конфлікт, то сімейний адвокат може сам представляти клієнта в суді, тим самим зводячи до мінімуму взаємодію колишньої родини і оберігати їх від зайвого стресу. А іноді, після консультації адвоката, подружжя в конфлікті переглядають ситуацію і знаходять вихід відмовляючись від розлучення.

Але розлучення через суд - це не єдиний момент, коли може знадобитися сімейний адвокат. Його допомога потрібна і при оформленні спадщини, в разі складання різних документів, або їх розірвання, питань пов'язаних з батьківськими правами.

Сімейний адвокат виступає тим гарантом захисту ваших прав, якому під силу врегулювання всії напружених і спірних питань. Йому під силу допомогти у вирішенні питання розірвання шлюбу, виплат аліментів, позбавлення батьківських прав, розподілу майна та інших проблем.

Щодня працюючи з людьми, залученими в процес розлучення і стаючи свідком і учасником різних сімейних драм, сімейний адвокат виступає і як психолог, проявляючи людські якості і допомагаючи вирішити не тільки юридичні, але міжособистісні суперечки.

Якщо ви плануєте розлучення через суд, не варто носити це в собі і пускати на самоплив, адже є безліч підводних каменів, які в подальшому можуть стати для вас неприємним відкриттям. Звернувшись до фахівця, ви уникнете несподіванок і будете точно знати, що ваші законні права захищені.

сімейний адвокат юридичні послуги