Утеплення будинків пінопластом

Ви вирішили обігріти будинок пінопластом, але не знаєте всіх особливостей цієї процедури?

Нічого страшного ви можете перейти за посилання https://warm-house.kiev.ua/uteplenie-penoplastom.html і вас проконсультують щодо всіх видів робіт.

Утеплення фасадів може виконуватися різними способами, наприклад, можна використати вентильований фасад - цей термін позначає тип зовнішньої стіни, де під зовнішнім облицюванням розташований повітряний зазор. Мінімальна товщина зазору - 2 см. Подача повітря може бути рівномірною, або може відрізнятися внизу та у верхній частині стіни. Що дає нам це рішення? Перш за все, більші можливості для формування вигляду фасаду – перегородки в такому випадку не залежать від структурних підрозділів. Крім того, на ринку є величезний вибір підходящої продукції. Вирішивши ізоляцію пінопласту PUR, ви можете використовувати практично будь-який з них: починаючи з багатоформатних панелей з цементного волокна або трапецієподібних листів на кам'яних плитах і керамічному облицюванні.

Теплоізоляція (яка розташована між зовнішньою обшивкою та конструкційною стіною) не повинна мати гладку поверхню або опір високого тиску. Стіни будинку з вентильованим зазором рідше промокають і промерзають.

Пінопласт PUR із закритими елементами особливо рекомендується через простоту виготовлення, дуже хороший коефіцієнт теплопровідності, низьке поглинання води та можливість щільної обробки навколо з'єднувачів - анкерів, що проходять через шар ізоляції.

Дизайнери все частіше досягають нетрадиційних рішень, коли справа стосується дизайну фасадів, повільно віддаляючись від класичної штукатурки. Матеріал, який охоче використовують архітектори - це дерево, або вироби, що імітують його своїм зовнішнім виглядом та структурою.

Деревина як будівельний матеріал має свої обмеження. Під впливом погодних умов вона постійно розсихається, змінюючи свої габарити. Однак перевагою дерев’яних фасадів є її екологічність.

Використовуючи натуральні дерев'яні або композитні дошки (популярні для терас) або фасадні дошки на основі деревини (наприклад, HPL) з вентильованим фасадом, ви маєте повну свободу у виборі дизайну. Розташувати їх можна багатосторонньо: вертикально, горизонтально, під кутом, поперемінно. Єдина межа - ваша фантазія.

Вибираючи фасад з натуральної деревини, переконайтеся, що це добре підготовлений матеріал, стійкий до погодних умов.