Вона пішла до лікаря з болем у нирках. В результаті народила трійню

Жителька Південної Дакоти, ймовірно, не сподівалася закінчити візит лікарні таким чином. Данетт Гільц звернулася до лікаря із симптомами, що свідчать про камені в нирках. Під час обстеження виявили, що вона вагітна.

Жінка, яка раніше уже народила двох дітей, почала відчувати сильний біль у спині та боці. "Це було схоже на камені в нирках, тому що я мала їх раніше", - розказала американка. Вона додала, що біль була настільки сильною, що вона не могла лежати в ліжку і мала проблеми з диханням. Тоді вона вирішила піти до лікарні з думкою, що її чекає операція.

У лікарні Гільц здала зразок сечі на аналіз. Тоді виявилося, що вона вагітна. Більш детальне обстеження показало, що вже 34 тижні і жінка очікує на близнюків. "Вони пояснили, що болі, які я відчувала, були судомами", - сказала жінка, яку незабаром відвезли до іншої лікарні, де її було розміщено більш спеціалізоване обладнання. Там було вирішено зробити кесарів розтин.

Під час процедури лікар виявив, що Гільц чекає не двох, а трьох дітей. - Це хлопчик і дві дівчинки. Під час вагітності я не відчувала їх рухів, у мене не було ранкової нудоти, - пояснила жінка. Американська історія зацікавила користувачів Інтернету настільки, що вони організували збір коштів, які будуть передані родині. Такі заходи, безумовно, стануть у нагоді родині Гільц, адже з очевидних причин вона не встигла назбирати грошей на виховання дітей.

трійня народила трійню