19-річна українка продала на аукціоні свою незайманість. Бізнесмен заплатив їй 1,2 мільйона євро

19-річна українка запропонувала свою незайманість за гроші. Німецький бізнесмен зацікавився пропозицією і готовий заплатити їй 1,2 мільйона євро.

Дівчина також заявила, що готова одружитися з чоловіком, але поставила одну умову.

19-річна Катя з Харкова  знайшла незвичайний спосіб заробити грошей. Дівчина зареєструвалася в агентстві "Попелюшки ескортів", заснованому поляком Яном Закобельським і заявила, що хоче продати своє дівоцтво. Катя наголосила, що вона приймає лише пропозиції на суму понад 100 000 євро. У відео, яке з’явилося на порталі, вона пояснила, що вирішила зробити такий крок, адже хоче подорожувати світом, бути щасливою і відчувати розкіш. "Це моє тіло, моє життя і моє рішення", - сказала вона.

Щоб продовжити аукціон, було потрібно доказ того, що у вас на рахунку не менше 10 мільйонів євро. Нарешті, бізнесмен з Мюнхена заплатив 1,2 мільйона євро за 19-річну незайману. Співак з Токіо та адвокат з Нью-Йорка також були зацікавлені у пропозиції, але пропоновані суми були набагато меншими. Чоловік незабаром зустріне дівчину в  одному з готелів Німеччини.

Катя заявила, що готова вийти заміж за бізнесмена за умови, що він забезпечить їй щомісячну зарплату в розмірі 10 000 євро.