До захопленого терористом банку стягують військову техніку

Правоохоронці готуються до силового сценарію звільнення заручниці, яку утримує чоловік у відділенні банку в БЦ "Леонардо".

Правоохоронці готуються до силового сценарію звільнення заручниці, яку утримує чоловік у відділенні банку в БЦ "Леонардо".

На місці події працюють бійці спецпризначення. Вони в повній амуніції і зі зброєю. На даний момент вони знаходяться біля будівлі бізнес-центру і готові до штурму.

Крім того, до банку стягнули військову техніку.

Також стало відомо, що чоловік, який захопив банк в БЦ "Леонардо" і загрожує терористичним актом, може бути громадянином Узбекистану. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"За попередньою інформацією, особою, яка погрожує загрозливим терористичним актом, є громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р.н..", - написав Антон Геращенко.

Він додав, що, судячи з його листування в соціальних мережах, чоловік може бути психічно неврівноваженим.

Правоохоронці будуть продовжувати вести переговори з зловмисником.

Нагадаємо, о 12:00 в поліцію зателефонувала співробітниця "Універсал банку", який розташований в БЦ "Леонардо", що навпроти Оперного театру в Києві, і заявила, що в приміщення офісу банку зайшов чоловік з рюкзаком, повідомив, що у нього бомба і він збирається її підірвати. Однак цей чоловік відпустив співробітників банку. Керівник відділення залишився в банку разом з терористом.