Кравчук каже, що «формулу Штайнмайера» потрібно приймати

Українська сторона на переговорах в Мінську має намір обговорити ряд компромісів і не виключає можливості імплементації Україною так званої "формули Штайнмайєра".

Про це в ефірі каналу «112 Україна» заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

"Вчора у нас було засідання найперше, зустріч, вірніше, нашої делегації ... Про" формулою Штайнмайера "безпосередньо розмови не було. Але я не виключаю, що вона буде. Інша справа - як її розуміти, як її імплементувати. Це вже механізм, залучення або введення формули в практичне життя. Як це зробити - це вже треба думати, обговорювати, пропонувати. А саму формулу треба приймати, тому що вона схвалена, і при всьому тому підписано в ТКГ ", - каже Кравчук.

Нагадаємо, 1 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що  Тристороння контактна група узгодила "формулу Штайнмайера" і розведення сил і засобів в районі Петровського і Золотого.

Жителям "сірої зони" Зеленський особисто гарантував безпеку. Він також анонсував розробку нового законопроекту про "особливий статус" Донбасу з урахуванням "формули Штайнмайєра". Заяви Зеленського спровокували масові протести в Києві та інших українських містах.